+90 (346) 218 11 34
info@gencbilgi.com.tr

1984’ten bugüne Genç Bilgi A.Ş. 1984 yılında Sivas’ ta kitap kırtasiye alanında hizmet veren Genç Bilgi, Sivas için önemli istihdam olanağı sağlıyor.

Laçin Boya Fabrikası

  • 1984’ten bugüne Genç Bilgi A.Ş. 1984 yılında Sivas’ ta kitap kırtasiye alanında hizmet veren Genç Bilgi, Sivas için önemli istihdam olanağı sağlarken, 2000 yılından itibaren Organize Sanayi’nde boya ve klasör üretimi yapan fabrikayı şehrimiz ekonomisine kazandırdı. 2014 yılında kurduğu Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile eğitime katkıda bulunmaya başladı. Sivas’ta 2, İstanbul’da 1 olmak üzere 3 perakende şubemiz ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

Kültür ve medeniyetimizden beslenerek, ihtiyaç duyduğu anda özgün kültür ve medeniyet unsurlarını üretebilen ve umrana ulaşmayı gaye edinmiş bilge insanları, tüm ihtiyaçları giderilmiş eğitim ortamlarında yetiştirmiş olma, hayat boyu eğitim etkisi sağlama.

Biz kimiz?

Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyet mimarlarıyız.

Ne yapıyoruz?

Biz, öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.

Hizmet verdiklerimiz kimlerdir?

Biz, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve toplumumuza hizmet veriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Bizim için önemli olan nedir?

Bizim için Öz kültürümüz ve medeniyetimiz , Öğrenme sürecinde öğrencinin bireysel farklılıklarının dikkate alınması, Hayat boyu öğrenme becerisinin kazanılması, Bir üst kuruma öğrenci seçen sınavlarda yüksek başarının sağlanması ve mesleki olarak gelişim sağlaması önemlidir.

Bizi, en yakın rakibimizden farklı yapan şeyler nelerdir?

Bizi; Öğrenmeyi öğrenmek, Başarıda sürekliliği sağlamak, Bireysel farklılıklara saygı göstermek, İlgi ve yeteneklere uygun gelişimi gerçekleştirmek, Deneyime değer vermek, Yenilikler yaratmak ve model olmak farklı kılar.
Nasıl bir kişiliğimiz var?

Öğretme ve öğrenme heyecanımızın sürekli olması, Kardeşlik ve sorumluluk ve ahlaki duygumuzun gelişmiş olması, Kurumlarımızda bulunan herkesin sürekli gelişmeye katkıda bulunması bizim kişiliğimizdir.