+90 (346) 218 11 34
info@gencbilgi.com.tr

Slide "Devler Gibi Eserler Bırakmak İçin Karıncalar Gibi Çalışmak Lazım..." Cemil Laçiner Yönetim Kurulu Başkanı

HAKKIMIZDA

Genç Bilgi Eğitim Kurumları 2014 yılında Genç Bilgi A.Ş nin kurucusu da olan Cemil Laçiner tarafından kurulmuştur . Bugün Prof. Dr Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Genç Bilgi Anadolu Lisesi olarak iki ayrı lise ile hizmet veriyor.
VİZYONUMUZ

Kültür ve medeniyetimizden beslenerek, ihtiyaç duyduğu anda özgün kültür ve medeniyet unsurlarını üretebilen ve umrana ulaşmayı gaye edinmiş bilge insanları, tüm ihtiyaçları giderilmiş eğitim ortamlarında yetiştirmiş olma, hayat boyu eğitim etkisi sağlama.

MİSYONUMUZ

Biz kimiz?

Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyet mimarlarıyız.

Ne yapıyoruz?

Biz, öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.

Hizmet verdiklerimiz kimlerdir?

Biz, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve toplumumuza hizmet veriyoruz.

Looking for a quality and affordable constructor for your next project?

Sitemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.